top of page
Kārlis Bardelis
Karlis Bardelis (2).png

Kārlis Bardelis

Šešiskart Gineso rekordininkas Bardelis

ką tik baigė 2898 dienas (septynerius metus ir 11 mėnesių) trukusią kelionę aplink pasaulį.

11 972 km įveikęs dviračiu, ir 46 326 km - irkline valtimi,

jis tapo pirmuoju žmogumi perirklavusiu Ramųjį ir Indijos vandenynus.​ ​

 • Bored of borders
 • LinkedIn
 • Youtube

Irkluojant per iššūkius: kaip ugdyti atsparumo ir augimo mąstyseną

Parnešimo metu Kārlis brėš paraleles tarp savo nepaprastų ekspedicijų ir verslo pasaulio, pabrėždamas augimo mąstysenos, atsparumo ir atkaklumo galią.
Sužinokite, kaip panaudoti šias savybes verslo iššūkiams įveikti, komandoms įkvėpti ir ambicingiems tikslams pasiekti. Pasitelkdamas patrauklius anekdotus, ryškius vaizdus ir realaus gyvenimo pamokas, Karlis suteiks įrankius efektyviam vadovavimui ir įkvėps nuolatiniam augimui, nes tai – kelias į sėkmę.
Pasiruoškite būti įkvėpti svajoti drąsiai ir suprasti, kad jūsų profesiniame ir asmeniniame gyvenime nėra jokių galimybių ribų.

Irēna Čippa
Irena Cippa.png

Didžiausio klubo Baltijos šalyse ir antro pagal dydį Europoje - BNI Vivaldi direktorė konsultantė, BNI Jufess ir BNI Canders atidarymo direktorė konsultantė bei Hieroglifs Translations įkūrėja

 • Hieroglifs translations
 • LinkedIn

Kaip „ne” paversti naujomis galimybėmis

Irena – įkvepianti lyderė, vadovaujanti savo verslui ir antram pagal dydį BNI verslo klubui Europoje. Pranešimo metu ji atvirai pasidalins savo kelione ir iššūkiais, kuriuos teko įveikti, įskaitant ir kovą su vėžiu. Savo pasakojimu Irena siekia filosofiškai pažvelgti į tai, kas yra prasmingas gyvenimas, visapusiškai įkvėpti gyventi čia ir dabar ir išnaudoti visas gyvenimo teikiamas galimybes tiek versle, tiek asmeniniame gyvenime. BNI yra neįkainojama priemonė, padedanti gyventi kokybišką gyvenimą. Maksimaliai išnaudokime jos potencialą!

Antanas Bernatonis
1.png

WHY AI įkūrėjas,

dirbtinio intelekto treneris,

GenZ naujienlaiškio autorius, padedantis įmonėms praktiškai pritaikyti dirbtinio intelekto įrankius kasdienių užduočių ir procesų optimizavimui versle.

 • Why AI
 • LinkedIn
Mindaugas Juodaitis
Mindaugas Juodaitis.png

Mindaugas Juodaitis Rinkodaros strategas, sertifikuotas ActionCOACH verslo treneris, WEB Partners ir ActionCOACH Lithuania įkūrėjas, asmeninės rinkodaros mokymų autorius. Verslininkas ir praktikas.

 • WEB (1)
 • LinkedIn
Dimitrios Koranis
Dimitrios Koranis.png

„KORANIS Purchasing Solutions“ savininkas ir generalinis direktorius. BNI Vokietija narys ir direktorius konsultantas.

BNI Graikija (direktoriaus konsultanto pagalba ir mokymai).

 • Koranis purchasing solutions
 • LinkedIn

Tiesiant bendradarbiavimo tiltus: patikrintos strategijos tvarioms tarptautinėms partnerystėms

Šiame pristatyme sužinosite, kaip išvengti 3 didžiausių klaidų, ir sužinosite, kokia yra D. Koranis kelio į sėkmę paslaptis!

Joris de Kort
Joris de Kort.png

12-koje pasaulio šalių veiklą vykdančios žmogiškųjų išteklių kompanijos, rinkos lyderės, „Doctor Recruitment“ įkūrėjas,

BNI Nyderlandai regiono direktorius.

 • Doctor recruitment
 • LinkedIn

Tarptautinė tinklaveika: bendradarbiavimas be sienų

Pranešimo metu sužinosite, kaip užmegzti reikšmingus tarptautinius ryšius, padėsiančius pasiekti naujas verslo aukštumas. Sužinokite, kaip perprasti kultūrinius niuansus, kaip pakeisti savo tinklaveikos strategiją, jog ši atvertų duris į naujas rinkas ir skatintų inovacijas. Nepraleiskite progos įgyti konkurencinį pranašumą pasinaudodami tarptautinės tinklaveikos galimybėmis.

Susanna Lähteelä
Susanna Lähteelä  .png

RIMOSON įkūrėja ir vykdančioji direktorė.

BNI Čekija skyriaus First Diamond direktorė konsultantė.

Viešojo kalbėjimo trenerė ir pranešėja, keturiskart pelniusi Rytų Europos viešojo kalbėjimo čempionės titulą.

 • Rimoson
 • LinkedIn

Kaip prisijaukinti viešąjį kalbėjimą nerimą paliekant už durų

Šio pranešimo metu Susanna pasidalins savo patirtimi, kaip sužavėti auditoriją ir nugalėti savo nerimą. Šis pranešimas bus naudingas ne tik ruošiant įspūdingus trumpus prisistatymus (angl. Elevator Pitch), bet ir kasdieninėje komunikacijoje bendraujant su komanda, pristatant verslą potencialiems klientams ar partneriams. Tai bus tikras energijos, pozityvumo ir motyvacijos pliūpsnis, tad prisisekite diržus ir pasiruoškite savo kalbėjimo įgūdžius pakylėti į kitą lygį!

Lajos Kovács
Lajos Kovacs (3).png

Apsaugos profesionalas,

sukaupęs 25 metų patirtį saugant įtakingiausius asmenis ir garsenybes. „Executive Training Center“,„Executive Services” ir „Achievement Mastery Academy“ įkūrėjas, BNI narys ir direktorius.

 • executive services
 • LinkedIn

Kaip paprastą pokalbį konvertuoti į verslo sandorius

Lajos pranešimas – tai jo transformacinės kelionės pasakojimas. Pranešėjas pasidalins patirtimi, kaip prisijungimas prie BNI bendruomenės, o ypač viena rekomendacija, iš esmės pakeitė jo profesinį gyvenimą. Taip pat, jis pateiks išsamų vadovą, kaip žingsnis po žingsnio naudoti „Chatterbox“ metodą — strateginę techniką, suteikiančią galimybę atsitiktinius pokalbius paversti verslo galimybėmis!

Nerijus Lungys
Nerijus Lungys (1).png

BNI franšizės savininkas

Lietuvoje ir Latvijoje, septynių verslų įkūrėjas, pranešėjas bei aktyvus investuotojas, kuris taip pat yra asmeninio tobulėjimo ir augimo entuziastas.

 • LinkedIn

Be Part of More.

bottom of page